Spotkanie z Grupą dla Rybna Wielkiego

Autor: Data: lut 27, 2020 Kategoria: Warsztaty kulinarne

W dniu 22 lutego 2020 r. uczestniczyłam w spotkaniu  zorganizowanym przez  Grupę  dla Rybna Wielkiego z Gospodynią. Było to pierwsze spotkanie z Gospodynią w powiecie gnieźnieńskim, a nawet w województwie wielkopolskim. Dziękuje Fundacji Polska Gospodyni za zaproszenie do współpracy.

Po wykładach miałam wielką przyjemność poprowadzić warsztaty kulinarne. Tym razem udało mi się również uczestniczyć w większości wykładów, które były bardzo ciekawe i owocne. Opisuje wydarzenie od strony kulinarnej a więcej informacji znajduje się pod tym linkiem:

http://www.informacjelokalne.pl/rolnictwo/item/12567-spotkanie-z-gospodynią-w-rybnie-wielkim?fbclid=IwAR2V5PZQap5CRyn8e3ACqm2hOZUA58AIfibViAzyyFLLD0zISjfafb6k-L8

Podziwiałam  Panie za tak profesjonalne przygotowanie spotkania zarówno wizualnie jak i smakowo. Stoły uginały się od pysznego jedzenia. Wszystko wyglądało tak pięknie, że nie dało się czegoś nie spróbować. Jak  się okazało nie tylko pięknie wszystko wyglądało ale również smakowało. Do domu wróciłam z pysznym, wypieczonym przez panie chlebkiem i smalcem pieczonym  z mięsem (na który dostałam przepis i właśnie się piecze u mnie w piekarniku). Jak się okazało jest to nagrodzony przepis w  konkursie „Nasze kulinarne dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Jestem pod wrażeniem siły i chęci do działania Pań z Grupy  dla Rybna Wielkiego, które działają na rzecz swojej wsi i społeczności lokalnej.

Brawa dla Pań i dziękuję za wspaniałe spotkanie.

Wszystkie potrawy na zdjęciach za wyjątkiem były przygotowane przez Grupę dla Rybna Wielkiego

 

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>