Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie !!!

 (1 List do Koryntian 10,31).

To jest moja motywacja do działania -

Bóg i rodzina!

Jestem szczęśliwą mężatką, mamą Stasia (10l), Zosi (8) i Antosia  (7l).

Moją pasją od zawsze jest gotowanie. Zaraziła mnie moja mama, z którą do tej pory często gotujemy razem :) i za to jej dziękuje!Dostałam też od niej i te własnoręczne, spore i maszynowe, kucharskie księgozbiory:)

Moje pierwsze poważniejsze danie przyrządziłam według wskazówek mamy w wieku 8 lat… zjechała się cała rodzina na wykopki … ja zrobiłam rosół…ale ziemniaki wrzuciłam do środka:) Mama przerobiła go na zupę ogórkową a wszyscy do tej pory go wspominają:)

Dziękuje mojemu tacie, który zawsze chętnie degustuje i zawsze mówi – „lepszego nie jadłem:)”

Dziękuję moim teściom za dostarczanie świeżego, wiejskiego mleczka,  jego przetworów, mięska, ekologicznych warzyw i owoców :)

Dziękuje mojej najbliższej rodzinie za wsparcie, udostępnienie miejsc na fotografie…i wszystkie prezenty związane z gotowaniem:)

W kuchni spędzam każdą wolną chwile. Zachęcam też swoje dzieci do pomocy. Chodź są jeszcze małe świetnie sobie radzą, cieszą się gdy coś im się uda. Często nasza kuchnia po wspólnym gotowaniu jest nie do poznania ale naprawdę warto!

A jak smakuje potrawa przyrządzona przez siebie …uwielbiam patrzeć jak maleńkie ręce lepią ciasto, trzymają wałek albo łopatki od miksera z bita śmietaną.

Dziękuje też mężowi, który dzielnie wspiera nas we wspólnym gotowaniu, fotografowaniu a co najważniejsze…późniejszym sprzątaniu:)Zapraszam do czytania i testowania naszych przepisów:)

Pozdrawiam

Katarzyna Kosmala

email:kaska193 poczta.onet.pl

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku rolnictwo. Odbyłam również studia wymienne w ramach programu Erazmus na Uniwersytecie für Bodenkultur w Wiedniu na kierunku rolnictwo ekologiczne, gdzie mogłam poznać tajniki gospodarzenia, zwiedzić gospodarstwa ekologiczne jak również zarazić się ich stylem życia.
Kochamy wieś, naturę i zioła!

Moja autorska książka to „Ziołowe Smaki”